25WA470MEFCT810X9
RubyconRubycon
25WA470MEFCT810X9 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 25WA470MEFCT810X9
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL
Podatkovni listi: 1.25WA470MEFCT810X9.pdf2.25WA470MEFCT810X9.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 25WA470MEFCT810X9
Številka dela 25WA470MEFCT810X9 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 447013 pcs Podatkovni list 1.25WA470MEFCT810X9.pdf2.25WA470MEFCT810X9.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija WA Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 460mA @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial, Can
Druga imena 1189-3717-3
25WA470MEFCT810X9-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.413" (10.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 470µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 470µF Aplikacije General Purpose