25WA220MEFCTA8X9
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 25WA220MEFCTA8X9
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL
Podatkovni listi: 1.25WA220MEFCTA8X9.pdf2.25WA220MEFCTA8X9.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 25WA220MEFCTA8X9
Številka dela 25WA220MEFCTA8X9 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 997784 pcs Podatkovni list 1.25WA220MEFCTA8X9.pdf2.25WA220MEFCTA8X9.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija WA Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 320mA @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.413" (10.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 220µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 220µF