25THV47M6.3X8
RubyconRubycon
25THV47M6.3X8 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 25THV47M6.3X8
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 47UF 20% 25V SMD
Podatkovni listi: 1.25THV47M6.3X8.pdf2.25THV47M6.3X8.pdf3.25THV47M6.3X8.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 25THV47M6.3X8
Številka dela 25THV47M6.3X8 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 47UF 20% 25V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm)
Serija THV Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 100mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 200mA @ 100kHz Ocene AEC-Q200
Polarizacija Polar Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Radial, Can - SMD Druga imena 1189-2048-1
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 700 mOhm @ 100kHz
natančen opis 47µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 700 mOhm @ 100kHz 2000 Hrs @ 125°C Zmogljivost 47µF