25PZF220M8X9
RubyconRubycon
25PZF220M8X9 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 25PZF220M8X9
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM POLY HYB 220UF 25V T/H
Podatkovni listi: 1.25PZF220M8X9.pdf2.25PZF220M8X9.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 25PZF220M8X9
Številka dela 25PZF220M8X9 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM POLY HYB 220UF 25V T/H Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 54504 pcs Podatkovni list 1.25PZF220M8X9.pdf2.25PZF220M8X9.pdf
Napetost - ocenjena 25V Tip Hybrid
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm) Serija PZF
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 80mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.6A @ 100kHz
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 25PZF220M10008X9
25PZF220M10008X9-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C
Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.433" (11.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 27 mOhm
natančen opis 220µF 25V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 27 mOhm 4000 Hrs @ 125°C Zmogljivost 220µF