25NW53.3MEFC5X5
RubyconRubycon
25NW53.3MEFC5X5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 25NW53.3MEFC5X5
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 3.3UF 20% 25V RADIAL
Podatkovni listi: 1.25NW53.3MEFC5X5.pdf2.25NW53.3MEFC5X5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 25NW53.3MEFC5X5
Številka dela 25NW53.3MEFC5X5 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 3.3UF 20% 25V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 819967 pcs Podatkovni list 1.25NW53.3MEFC5X5.pdf2.25NW53.3MEFC5X5.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija NW5 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 10mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 15mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Bi-Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.079" (2.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.256" (6.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 3.3µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 3.3µF Aplikacije General Purpose