25NA10MEFC5X11
RubyconRubycon
25NA10MEFC5X11 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 25NA10MEFC5X11
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL
Podatkovni listi: 1.25NA10MEFC5X11.pdf2.25NA10MEFC5X11.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 25NA10MEFC5X11
Številka dela 25NA10MEFC5X11 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1427169 pcs Podatkovni list 1.25NA10MEFC5X11.pdf2.25NA10MEFC5X11.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija NA Ocene -
Polarizacija Bi-Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.079" (2.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 10µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 10µF Aplikacije General Purpose