25MXC6800MEFC22X30
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 25MXC6800MEFC22X30
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 6800UF 20% 25V SNAP
Podatkovni listi: 1.25MXC6800MEFC22X30.pdf2.25MXC6800MEFC22X30.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 25MXC6800MEFC22X30
Številka dela 25MXC6800MEFC22X30 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 6800UF 20% 25V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 43667 pcs Podatkovni list 1.25MXC6800MEFC22X30.pdf2.25MXC6800MEFC22X30.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm)
Serija MXC Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.11A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.4265A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 1.260" (32.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 6800µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 6800µF Aplikacije General Purpose