25MU475MC24532
RubyconRubycon
25MU475MC24532 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 25MU475MC24532
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP FILM 4.7UF 20% 25VDC 1812
Podatkovni listi: 25MU475MC24532.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 25MU475MC24532
Številka dela 25MU475MC24532 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP FILM 4.7UF 20% 25VDC 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11407 pcs Podatkovni list 25MU475MC24532.pdf
Voltage Rating - DC 25V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±20% Prekinitev Solder Pads
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija PMLCAP®, MU
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 1812 (4532 Metric) Druga imena 1189-2526-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 5 (48 Hours) Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm)
Lastnosti - Dielektrični material Acrylic, Metallized
natančen opis 4.7µF Film Capacitor 25V Acrylic, Metallized 1812 (4532 Metric) Zmogljivost 4.7µF