25MS522MEFCT56.3X5
RubyconRubycon
25MS522MEFCT56.3X5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 25MS522MEFCT56.3X5
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 22UF 20% 25V RADIAL
Podatkovni listi: 1.25MS522MEFCT56.3X5.pdf2.25MS522MEFCT56.3X5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 25MS522MEFCT56.3X5
Številka dela 25MS522MEFCT56.3X5 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 22UF 20% 25V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1833857 pcs Podatkovni list 1.25MS522MEFCT56.3X5.pdf2.25MS522MEFCT56.3X5.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm)
Serija MS5 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 46mA @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.256" (6.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 22µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 22µF