25ML56MEFCT56.3X7
RubyconRubycon
25ML56MEFCT56.3X7 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 25ML56MEFCT56.3X7
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 56UF 20% 25V RADIAL
Podatkovni listi: 1.25ML56MEFCT56.3X7.pdf2.25ML56MEFCT56.3X7.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 25ML56MEFCT56.3X7
Številka dela 25ML56MEFCT56.3X7 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 56UF 20% 25V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1463564 pcs Podatkovni list 1.25ML56MEFCT56.3X7.pdf2.25ML56MEFCT56.3X7.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm)
Serija ML Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 85mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 127.5mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 56µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 56µF Aplikacije General Purpose