25ML150MEFCTA8X7.5
RubyconRubycon
25ML150MEFCTA8X7.5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 25ML150MEFCTA8X7.5
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 150UF 20% 25V RADIAL
Podatkovni listi: 1.25ML150MEFCTA8X7.5.pdf2.25ML150MEFCTA8X7.5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 25ML150MEFCTA8X7.5
Številka dela 25ML150MEFCTA8X7.5 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 150UF 20% 25V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 731828 pcs Podatkovni list 1.25ML150MEFCTA8X7.5.pdf2.25ML150MEFCTA8X7.5.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija ML Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 140mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 168mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.335" (8.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 150µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 150µF Aplikacije General Purpose