25MH533MEFCTZ6.3X5
RubyconRubycon
25MH533MEFCTZ6.3X5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 25MH533MEFCTZ6.3X5
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL
Podatkovni listi: 1.25MH533MEFCTZ6.3X5.pdf2.25MH533MEFCTZ6.3X5.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 25MH533MEFCTZ6.3X5
Številka dela 25MH533MEFCTZ6.3X5 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1566032 pcs Podatkovni list 1.25MH533MEFCTZ6.3X5.pdf2.25MH533MEFCTZ6.3X5.pdf
Toleranca 33µF Velikost zemljišča na površini 0.098" (2.50mm)
Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm) Serija MH5
RoHS Status Tape & Box (TB) Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose
Ripple Current - Polarizacija Radial, Can
Pitch - Connector 25V Paket / primer -
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število kondenzatorjev 48mA
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca 25MH533MEFCTZ6.3X5 Lifetime @ Temp. -
Impedanca - Višina - sedež (maks.) 0.256" (6.50mm)
Razširjen opis 33µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C ESR (upornost ekvivalentne serije) ±20%
Opis CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL Aplikacije 1000 Hrs @ 105°C