25KXF2700MEFC22X20
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 25KXF2700MEFC22X20
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 2700UF 20% 25V SNAP
Podatkovni listi: 1.25KXF2700MEFC22X20.pdf2.25KXF2700MEFC22X20.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 25KXF2700MEFC22X20
Številka dela 25KXF2700MEFC22X20 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 2700UF 20% 25V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 25655 pcs Podatkovni list 1.25KXF2700MEFC22X20.pdf2.25KXF2700MEFC22X20.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm)
Serija KXF Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.08A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.242A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 2700µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 2700µF Aplikacije General Purpose