25AX220MEFC8X9
RubyconRubycon
25AX220MEFC8X9 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 25AX220MEFC8X9
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL
Podatkovni listi: 1.25AX220MEFC8X9.pdf2.25AX220MEFC8X9.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 25AX220MEFC8X9
Številka dela 25AX220MEFC8X9 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 242488 pcs Podatkovni list 1.25AX220MEFC8X9.pdf2.25AX220MEFC8X9.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija AX Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 489.6mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.36A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 1189-2906
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 49 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.394" (10.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 220µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 220µF Aplikacije General Purpose