250USG470MEFC22X35
pregled izdelka
Številka dela: 250USG470MEFC22X35
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 470UF 20% 250V SNAP
Podatkovni listi: 1.250USG470MEFC22X35.pdf2.250USG470MEFC22X35.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 250USG470MEFC22X35
Številka dela 250USG470MEFC22X35 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 470UF 20% 250V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 14050 pcs Podatkovni list 1.250USG470MEFC22X35.pdf2.250USG470MEFC22X35.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm)
Serija USG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.11A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 3.165A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.457" (37.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 470µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 470µF Aplikacije General Purpose