250TXW68MEFCWN10X35
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 250TXW68MEFCWN10X35
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 68UF 20% 250V RADIAL
Podatkovni listi: 1.250TXW68MEFCWN10X35.pdf2.250TXW68MEFCWN10X35.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 250TXW68MEFCWN10X35
Številka dela 250TXW68MEFCWN10X35 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 68UF 20% 250V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 139913 pcs Podatkovni list 1.250TXW68MEFCWN10X35.pdf2.250TXW68MEFCWN10X35.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija TXW Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 490mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 686mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.476" (37.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 68µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 68µF Aplikacije General Purpose