250KXF330MEFC30X20
pregled izdelka
Številka dela: 250KXF330MEFC30X20
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP
Podatkovni listi: 1.250KXF330MEFC30X20.pdf2.250KXF330MEFC30X20.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 250KXF330MEFC30X20
Številka dela 250KXF330MEFC30X20 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 37250 pcs Podatkovni list 1.250KXF330MEFC30X20.pdf2.250KXF330MEFC30X20.pdf
Toleranca 330µF Velikost zemljišča na površini 0.394" (10.00mm)
Velikost / dimenzija 1.181" Dia (30.00mm) Serija KXF
RoHS Status Bulk Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose
Ripple Current Polar Polarizacija Radial, Can - Snap-In
Pitch - Connector 250V Paket / primer -
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Število kondenzatorjev 1.16A @ 120Hz
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca 250KXF330MEFC30X20 Lifetime @ Temp. -
Impedanca - Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm)
Razširjen opis 330µF 250V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C ESR (upornost ekvivalentne serije) ±20%
Opis CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP Aplikacije 3000 Hrs @ 105°C