250CFX68MEFC16X25
RubyconRubycon
250CFX68MEFC16X25 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 250CFX68MEFC16X25
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 68UF 20% 250V RADIAL
Podatkovni listi: 1.250CFX68MEFC16X25.pdf2.250CFX68MEFC16X25.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 250CFX68MEFC16X25
Številka dela 250CFX68MEFC16X25 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 68UF 20% 250V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 55133 pcs Podatkovni list 1.250CFX68MEFC16X25.pdf2.250CFX68MEFC16X25.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Serija CFX Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 460mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 920mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 1189-3714
250CFX68MEFC16X25-ND
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 68µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 68µF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
250CJ
250CJ
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE CRTRDGE 250A 600VAC/250VDC