220VXG470MEFC22X40
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 220VXG470MEFC22X40
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 470UF 20% 220V SNAP
Podatkovni listi: 1.220VXG470MEFC22X40.pdf2.220VXG470MEFC22X40.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 220VXG470MEFC22X40
Številka dela 220VXG470MEFC22X40 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 470UF 20% 220V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 14361 pcs Podatkovni list 1.220VXG470MEFC22X40.pdf2.220VXG470MEFC22X40.pdf
Napetost - ocenjena 220V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm)
Serija VXG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.96A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.94A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.654" (42.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 470µF 220V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 470µF Aplikacije General Purpose