220TXW390MEFC18X40
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 220TXW390MEFC18X40
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM
Podatkovni listi: 1.220TXW390MEFC18X40.pdf2.220TXW390MEFC18X40.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 220TXW390MEFC18X40
Številka dela 220TXW390MEFC18X40 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 42315 pcs Podatkovni list 1.220TXW390MEFC18X40.pdf2.220TXW390MEFC18X40.pdf
Napetost - ocenjena 220V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm)
Serija TXW Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.49A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.08A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.673" (42.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 390µF 220V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 390µF Aplikacije General Purpose