200YXF22MEFCT810X20
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 200YXF22MEFCT810X20
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 22UF 20% 200V RADIAL
Podatkovni listi: 1.200YXF22MEFCT810X20.pdf2.200YXF22MEFCT810X20.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 200YXF22MEFCT810X20
Številka dela 200YXF22MEFCT810X20 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 22UF 20% 200V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 457479 pcs Podatkovni list 1.200YXF22MEFCT810X20.pdf2.200YXF22MEFCT810X20.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija YXF Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 22µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 22µF Aplikacije General Purpose