200WA4.7MEFCT78X9
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 200WA4.7MEFCT78X9
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 4.7UF 20% 200V RADIAL
Podatkovni listi: 1.200WA4.7MEFCT78X9.pdf2.200WA4.7MEFCT78X9.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 200WA4.7MEFCT78X9
Številka dela 200WA4.7MEFCT78X9 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 4.7UF 20% 200V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 813565 pcs Podatkovni list 1.200WA4.7MEFCT78X9.pdf2.200WA4.7MEFCT78X9.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija WA Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 54mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 81mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.413" (10.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 4.7µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 4.7µF Aplikacije General Purpose