200USC470MEFC25X25
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 200USC470MEFC25X25
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP
Podatkovni listi: 1.200USC470MEFC25X25.pdf2.200USC470MEFC25X25.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 200USC470MEFC25X25
Številka dela 200USC470MEFC25X25 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 47534 pcs Podatkovni list 1.200USC470MEFC25X25.pdf2.200USC470MEFC25X25.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.984" Dia (25.00mm)
Serija USC Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.95A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.925A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 470µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 470µF Aplikacije General Purpose