200SXG180MEFC22X20
pregled izdelka
Številka dela: 200SXG180MEFC22X20
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 180UF 20% 200V SNAP
Podatkovni listi: 1.200SXG180MEFC22X20.pdf2.200SXG180MEFC22X20.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 200SXG180MEFC22X20
Številka dela 200SXG180MEFC22X20 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 180UF 20% 200V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 25545 pcs Podatkovni list 1.200SXG180MEFC22X20.pdf2.200SXG180MEFC22X20.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm)
Serija SXG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 800mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.12A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 180µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 180µF Aplikacije General Purpose