200SXC470MEFC22X40
pregled izdelka
Številka dela: 200SXC470MEFC22X40
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP
Podatkovni listi: 1.200SXC470MEFC22X40.pdf2.200SXC470MEFC22X40.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije 200SXC470MEFC22X40
Številka dela 200SXC470MEFC22X40 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 34134 pcs Podatkovni list 1.200SXC470MEFC22X40.pdf2.200SXC470MEFC22X40.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm)
Serija SXC Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.44A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.6992A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 1.654" (42.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 470µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 470µF Aplikacije General Purpose