200LLE4.7MEFC6.3X11
RubyconRubycon
200LLE4.7MEFC6.3X11 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 200LLE4.7MEFC6.3X11
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 4.7UF 20% 200V RADIAL
Podatkovni listi: 1.200LLE4.7MEFC6.3X11.pdf2.200LLE4.7MEFC6.3X11.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 200LLE4.7MEFC6.3X11
Številka dela 200LLE4.7MEFC6.3X11 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 4.7UF 20% 200V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 223403 pcs Podatkovni list 1.200LLE4.7MEFC6.3X11.pdf2.200LLE4.7MEFC6.3X11.pdf
Toleranca 4.7µF Velikost zemljišča na površini 0.098" (2.50mm)
Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm) Serija LLE
RoHS Status Bulk Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose
Ripple Current - Polarizacija Radial, Can
Pitch - Connector 200V Paket / primer -
Druga imena 1189-2209
200LLE4.7MEFC6.3X11-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Število kondenzatorjev 49mA Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca 200LLE4.7MEFC6.3X11
Lifetime @ Temp. - Impedanca -
Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm) Razširjen opis 4.7µF 200V Aluminum Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±20% Opis CAP ALUM 4.7UF 20% 200V RADIAL
Aplikacije 12000 Hrs @ 105°C