200LEX3.3MEFC6.3X11
RubyconRubycon
200LEX3.3MEFC6.3X11 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 200LEX3.3MEFC6.3X11
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 3.3UF 20% 200V RADIAL
Podatkovni listi: 1.200LEX3.3MEFC6.3X11.pdf2.200LEX3.3MEFC6.3X11.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 200LEX3.3MEFC6.3X11
Številka dela 200LEX3.3MEFC6.3X11 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 3.3UF 20% 200V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 199069 pcs Podatkovni list 1.200LEX3.3MEFC6.3X11.pdf2.200LEX3.3MEFC6.3X11.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm)
Serija LEX Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 42mA @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena 1189-2700 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.512" (13.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 3.3µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 125°C
Zmogljivost 3.3µF Aplikacije General Purpose