200KXW330MEFC16X35
RubyconRubycon
200KXW330MEFC16X35 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 200KXW330MEFC16X35
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 200V RADIAL
Podatkovni listi: 1.200KXW330MEFC16X35.pdf2.200KXW330MEFC16X35.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 200KXW330MEFC16X35
Številka dela 200KXW330MEFC16X35 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 200V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 30845 pcs Podatkovni list 1.200KXW330MEFC16X35.pdf2.200KXW330MEFC16X35.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Serija KXW Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.01A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.414A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 1189-1727
200KXW330MEFC16X35-ND
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.457" (37.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 330µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 330µF