200CFX100MEFCGC16X25
RubyconRubycon
200CFX100MEFCGC16X25 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 200CFX100MEFCGC16X25
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 100UF 20% 200V RADIAL
Podatkovni listi: 1.200CFX100MEFCGC16X25.pdf2.200CFX100MEFCGC16X25.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 200CFX100MEFCGC16X25
Številka dela 200CFX100MEFCGC16X25 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 100UF 20% 200V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 132957 pcs Podatkovni list 1.200CFX100MEFCGC16X25.pdf2.200CFX100MEFCGC16X25.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Serija CFX Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 560mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.12A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 100µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 100µF Aplikacije General Purpose