2.5SWZ220MR06
RubyconRubycon
2.5SWZ220MR06 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2.5SWZ220MR06
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM POLY 220UF 20% 2.5V SMD
Podatkovni listi: 2.5SWZ220MR06.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 2.5SWZ220MR06
Številka dela 2.5SWZ220MR06 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM POLY 220UF 20% 2.5V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2718 pcs Podatkovni list 2.5SWZ220MR06.pdf
Napetost - ocenjena 2.5V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serija PC-CON, SWZ
Ripple Current @ Visoka frekvenca 3.5A @ 100kHz Ocene -
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer 2917 (7343 Metric)
Druga imena 1189-1555-6 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.90mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 6 mOhm natančen opis 220µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 6 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 220µF Aplikacije General Purpose