2.5SLG100M
RubyconRubycon
2.5SLG100M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2.5SLG100M
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM POLY 100UF 20% 2.5V SMD
Podatkovni listi: 2.5SLG100M.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 2.5SLG100M
Številka dela 2.5SLG100M Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM POLY 100UF 20% 2.5V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4896 pcs Podatkovni list 2.5SLG100M.pdf
Napetost - ocenjena 2.5V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serija PC-CON, SLG
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.7A @ 100kHz Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2917 (7343 Metric)
Druga imena 1189-1800-2
25SLG100M
delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.043" (1.10mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 9 mOhm natančen opis 100µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 9 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 100µF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
2.5SLG180M
2.5SLG180M
Proizvajalci: Rubycon
Opis: CAP ALUM POLY 180UF 20% 2.5V SMD