2.5DMB2R2M8X16
RubyconRubycon
2.5DMB2R2M8X16 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2.5DMB2R2M8X16
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP 2.2F 20% 2.5V THROUGH HOLE
Podatkovni listi: 2.5DMB2R2M8X16.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 2.5DMB2R2M8X16
Številka dela 2.5DMB2R2M8X16 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP 2.2F 20% 2.5V THROUGH HOLE Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 14755 pcs Podatkovni list 2.5DMB2R2M8X16.pdf
Napetost - ocenjena 2.5V Toleranca ±20%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija DMB Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 1189-1160
2.5DMB2.2M8X16
25DMB2R2M8X16
delovna temperatura -25°C ~ 70°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 70°C
Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.709" (18.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 1 Ohm @ 1kHz
natančen opis 2.2F (EDLC) Supercapacitor 2.5V Radial, Can 1 Ohm @ 1kHz 1000 Hrs @ 70°C Zmogljivost 2.2F