180KXF560MEFC30X20
pregled izdelka
Številka dela: 180KXF560MEFC30X20
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 560UF 20% 180V SNAP
Podatkovni listi: 1.180KXF560MEFC30X20.pdf2.180KXF560MEFC30X20.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 180KXF560MEFC30X20
Številka dela 180KXF560MEFC30X20 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 560UF 20% 180V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9699 pcs Podatkovni list 1.180KXF560MEFC30X20.pdf2.180KXF560MEFC30X20.pdf
Napetost - ocenjena 180V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.181" Dia (30.00mm)
Serija KXF Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.43A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.145A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 560µF 180V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 560µF Aplikacije General Purpose