16ZLS1000MEFC10X16
RubyconRubycon
16ZLS1000MEFC10X16 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 16ZLS1000MEFC10X16
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL
Podatkovni listi: 1.16ZLS1000MEFC10X16.pdf2.16ZLS1000MEFC10X16.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 16ZLS1000MEFC10X16
Številka dela 16ZLS1000MEFC10X16 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 136734 pcs Podatkovni list 1.16ZLS1000MEFC10X16.pdf2.16ZLS1000MEFC10X16.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija ZLS Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 990mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.65A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 1189-2574
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 32 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.689" (17.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 1000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 1000µF Aplikacije General Purpose