16ZLG680MEFCT78X20
pregled izdelka
Številka dela: 16ZLG680MEFCT78X20
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 680UF 20% 16V RADIAL
Podatkovni listi: 1.16ZLG680MEFCT78X20.pdf2.16ZLG680MEFCT78X20.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 16ZLG680MEFCT78X20
Številka dela 16ZLG680MEFCT78X20 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 680UF 20% 16V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 468426 pcs Podatkovni list 1.16ZLG680MEFCT78X20.pdf2.16ZLG680MEFCT78X20.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija ZLG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 880mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.6A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 20 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 680µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 680µF