16ZLG22MEFCTZ5X7
pregled izdelka
Številka dela: 16ZLG22MEFCTZ5X7
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 22UF 20% 16V RADIAL
Podatkovni listi: 1.16ZLG22MEFCTZ5X7.pdf2.16ZLG22MEFCTZ5X7.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 16ZLG22MEFCTZ5X7
Številka dela 16ZLG22MEFCTZ5X7 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 22UF 20% 16V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1585889 pcs Podatkovni list 1.16ZLG22MEFCTZ5X7.pdf2.16ZLG22MEFCTZ5X7.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija ZLG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 63mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 350mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.079" (2.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 270 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 22µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 22µF