16YXG56MEFC5X11
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 16YXG56MEFC5X11
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 56UF 20% 16V RADIAL
Podatkovni listi: 1.16YXG56MEFC5X11.pdf2.16YXG56MEFC5X11.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 16YXG56MEFC5X11
Številka dela 16YXG56MEFC5X11 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 56UF 20% 16V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1956829 pcs Podatkovni list 1.16YXG56MEFC5X11.pdf2.16YXG56MEFC5X11.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija YXG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 105mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 210mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.079" (2.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 580 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 56µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 56µF