16YXG470M8X16
RubyconRubycon
16YXG470M8X16 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 16YXG470M8X16
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL
Podatkovni listi: 1.16YXG470M8X16.pdf2.16YXG470M8X16.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 16YXG470M8X16
Številka dela 16YXG470M8X16 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3483 pcs Podatkovni list 1.16YXG470M8X16.pdf2.16YXG470M8X16.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija YXG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 462mA @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena 1189-1144 delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 87 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.689" (17.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 470µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 470µF