16YXG330MEFC8X9
RubyconRubycon
16YXG330MEFC8X9 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 16YXG330MEFC8X9
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL
Podatkovni listi: 1.16YXG330MEFC8X9.pdf2.16YXG330MEFC8X9.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 16YXG330MEFC8X9
Številka dela 16YXG330MEFC8X9 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 813908 pcs Podatkovni list 1.16YXG330MEFC8X9.pdf2.16YXG330MEFC8X9.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija YXG Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.413" (10.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 330µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 330µF Aplikacije General Purpose