16TWL22MEFC5X11
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 16TWL22MEFC5X11
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 22UF 20% 16V RADIAL
Podatkovni listi: 1.16TWL22MEFC5X11.pdf2.16TWL22MEFC5X11.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 16TWL22MEFC5X11
Številka dela 16TWL22MEFC5X11 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 22UF 20% 16V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1766229 pcs Podatkovni list 1.16TWL22MEFC5X11.pdf2.16TWL22MEFC5X11.pdf
Toleranca 22µF Velikost zemljišča na površini 0.079" (2.00mm)
Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm) Serija TWL
RoHS Status Bulk Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose
Ripple Current - Polarizacija Radial, Can
Pitch - Connector 16V Paket / primer -
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število kondenzatorjev 70mA
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca 16TWL22MEFC5X11 Lifetime @ Temp. -
Impedanca - Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm)
Razširjen opis 22µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C ESR (upornost ekvivalentne serije) ±20%
Opis CAP ALUM 22UF 20% 16V RADIAL Aplikacije 2000 Hrs @ 85°C