16ST685K4532-ND
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 16ST685K4532-ND
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP FILM 6.8UF 10% 16VDC 1812
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 16ST685K4532-ND
Številka dela 16ST685K4532-ND Proizvajalec Rubycon
Opis CAP FILM 6.8UF 10% 16VDC 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 71347 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - DC 16V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±10% Prekinitev Solder Pads
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija PMLCAP®, ST
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1812 (4532 Metric) Druga imena 16ST685K4532X
16ST685K4532X-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm)
Lastnosti - Dielektrični material Acrylic, Metallized
natančen opis 6.8µF Film Capacitor 16V Acrylic, Metallized 1812 (4532 Metric) Zmogljivost 6.8µF