16ST226K5750X
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 16ST226K5750X
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP FILM 22UF 10% 16VDC 2220
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 16ST226K5750X
Številka dela 16ST226K5750X Proizvajalec Rubycon
Opis CAP FILM 22UF 10% 16VDC 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 20384 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - DC 16V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±10% Prekinitev Solder Pads
Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serija PMLCAP®, ST
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2220 (5750 Metric) Druga imena 16ST226K5750
16ST226K5750-ND
16ST226K5750X-ND
16ST226KD35750
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.110" (2.80mm)
Lastnosti - Dielektrični material Acrylic, Metallized
natančen opis 22µF Film Capacitor 16V Acrylic, Metallized 2220 (5750 Metric) Zmogljivost 22µF