16SLV10M4X6.1
RubyconRubycon
16SLV10M4X6.1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 16SLV10M4X6.1
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 10UF 20% 16V SMD
Podatkovni listi: 1.16SLV10M4X6.1.pdf2.16SLV10M4X6.1.pdf3.16SLV10M4X6.1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 16SLV10M4X6.1
Številka dela 16SLV10M4X6.1 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 10UF 20% 16V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Velikost / dimenzija 0.157" Dia (4.00mm)
Serija SLV Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 18mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 27mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer Radial, Can - SMD Druga imena 1189-2419-6
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.240" (6.10mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 10µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 10µF