16SGV22M5X6.1
RubyconRubycon
16SGV22M5X6.1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 16SGV22M5X6.1
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 22UF 20% 16V SMD
Podatkovni listi: 1.16SGV22M5X6.1.pdf2.16SGV22M5X6.1.pdf3.16SGV22M5X6.1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 16SGV22M5X6.1
Številka dela 16SGV22M5X6.1 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 22UF 20% 16V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija SGV Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 39mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 58.5mA @ 10kHz Ocene AEC-Q200
Polarizacija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial, Can - SMD Druga imena 1189-2409-2
16SGV22M5X6.1-ND
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.240" (6.10mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 22µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 22µF