16MS747MEFC5X7
RubyconRubycon
16MS747MEFC5X7 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 16MS747MEFC5X7
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL
Podatkovni listi: 1.16MS747MEFC5X7.pdf2.16MS747MEFC5X7.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 16MS747MEFC5X7
Številka dela 16MS747MEFC5X7 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 296332 pcs Podatkovni list 1.16MS747MEFC5X7.pdf2.16MS747MEFC5X7.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija MS7 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 73mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 109.5mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 1189-2187
16MS747MEFC5X7-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.079" (2.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 47µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 47µF