16MS733MEFC5X7
RubyconRubycon
16MS733MEFC5X7 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 16MS733MEFC5X7
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 33UF 20% 16V RADIAL
Podatkovni listi: 1.16MS733MEFC5X7.pdf2.16MS733MEFC5X7.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 16MS733MEFC5X7
Številka dela 16MS733MEFC5X7 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 33UF 20% 16V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1844188 pcs Podatkovni list 1.16MS733MEFC5X7.pdf2.16MS733MEFC5X7.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija MS7 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 62mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 93mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.079" (2.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 33µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 33µF Aplikacije General Purpose