16MS710MTA4X7
RubyconRubycon
16MS710MTA4X7 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 16MS710MTA4X7
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 10UF 20% 16V RADIAL
Podatkovni listi: 1.16MS710MTA4X7.pdf2.16MS710MTA4X7.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 16MS710MTA4X7
Številka dela 16MS710MTA4X7 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 10UF 20% 16V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1983446 pcs Podatkovni list 1.16MS710MTA4X7.pdf2.16MS710MTA4X7.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.157" Dia (4.00mm)
Serija MS7 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 28mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 42mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.059" (1.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 10µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 10µF Aplikacije General Purpose