16MS56.8MEFC4X5
RubyconRubycon
16MS56.8MEFC4X5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 16MS56.8MEFC4X5
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 6.8UF 20% 16V RADIAL
Podatkovni listi: 1.16MS56.8MEFC4X5.pdf2.16MS56.8MEFC4X5.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 16MS56.8MEFC4X5
Številka dela 16MS56.8MEFC4X5 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 6.8UF 20% 16V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2238674 pcs Podatkovni list 1.16MS56.8MEFC4X5.pdf2.16MS56.8MEFC4X5.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.157" Dia (4.00mm)
Serija MS5 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 13mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 19.5mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.059" (1.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.256" (6.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 6.8µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 6.8µF Aplikacije General Purpose