16MS533MEFC6.3X5
RubyconRubycon
16MS533MEFC6.3X5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 16MS533MEFC6.3X5
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 33UF 20% 16V RADIAL
Podatkovni listi: 1.16MS533MEFC6.3X5.pdf2.16MS533MEFC6.3X5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 16MS533MEFC6.3X5
Številka dela 16MS533MEFC6.3X5 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 33UF 20% 16V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 279579 pcs Podatkovni list 1.16MS533MEFC6.3X5.pdf2.16MS533MEFC6.3X5.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm)
Serija MS5 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 51mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 76.5mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 1189-4048
16MS533MEFC6.3X5-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.256" (6.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 33µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 33µF