16MH722MEFCT55X7
RubyconRubycon
16MH722MEFCT55X7 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 16MH722MEFCT55X7
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 22UF 20% 16V RADIAL
Podatkovni listi: 1.16MH722MEFCT55X7.pdf2.16MH722MEFCT55X7.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 16MH722MEFCT55X7
Številka dela 16MH722MEFCT55X7 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 22UF 20% 16V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2103577 pcs Podatkovni list 1.16MH722MEFCT55X7.pdf2.16MH722MEFCT55X7.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija MH7 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 44mA @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.079" (2.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 22µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 22µF